Listopad 2012

4.série 1. epizoda Upíří deníky/ The Vampire diaries online

13. listopadu 2012 v 13:33 | Karin |  4. série The Vampire Diaries online

Growing Pains- online zde!!

ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena se probouzí ráno po nehodě a zjišťuje, že věc, které se obávala nejvíce, se stala skutečností - zemřela s upíří krví ve svém těle a nyní musí dokončit hroznou přeměnu na upíra nebo čelit jisté smrti. Stefan slibuje Eleně, že s Bonnie vyzkoušejí všechny možné způsoby, jak přeměnu zvrátit. Damon ale zuří na svého bratra, že vůbec dopustil Eleninu smrt. Bonnie platí strašlivou cenu za její pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si vybíjí svou frustraci a vztek na Mattovi. Rebekah je ve vzácné chvíli empatie velice dojatá vzájemnou oddaností Stefana a Eleny. Pastor Young a členové Rady rozpoutají hon na upíry a jejich příznivce, což vede k nečekané tragédii.

5. série, 11. epizoda online gossip girl

12. listopadu 2012 v 13:27 | Karin |  5. série

The End of the Affair?/ Konec jedné romance- online zde!!

Blair přizná Sereně, co se opravdu stalo po její tragické nehodě s Chuckem. Dan pomáhá Blair se zotavit, zatímco se Chuck i Louis domnívají, že mají poměr. Nate objeví informace o nehodě, jež by mohly vést až k vraždě. Serena přiměla Gossip Girl ustoupit, ale zásadně ji nahradit. Lily se bojí o Ivy, která už se dlouho neukázala a rozhodne se ji navzdory Rufusovým námitkám vyhledat.

The secret circle online 1x01 - Pilot

11. listopadu 2012 v 12:32 | Karin |  1.epizoda

Pilot- online zde!!

Svět Cassie Blake se otočí vzhůru nohama poté, co její matka zemře za záhadných okolností, které ji donutí přestěhovat se k babičce Jane do městečka Chance Harbor ve státě Washington. Zatímco se snaží zapadnout v novém prostředí, ujme se jí Diana Meade, milá spolužačka, která jí ukáže, jak to tam chodí, a seznámí ji s Faye, její parťačkou Melissou a Casiiným sousedem Nickem. Situace se zkomplikuje, když se setká s Adamem, klukem Diany, se kterým cítí mocné spojení sil. Po setkání s matčinou přítelkyní z dětství - Dawn Chamberlain, ředitelkou školy a matkou Faye - se Cassie začíná sama sebe ptát, proč její matka o svém rodném městě nikdy nemluvila. Když se začnou dít podivné a nebezpečné věci, přiznají jí její noví přátelé, že mají čarodějnické schopnosti a že s jejím příjezdem se uzavřel Kruh. Nic se však neděje náhodně a Dianin otec, Charles Meade, má s Kruhem vlastní plány...5. série, 10. epizoda online gossip girl

9. listopadu 2012 v 18:45 | Karin |  5. série

S chlapci v limuzínách/Riding in Town Cars with Boys- online zde!!

Lily zorganizuje pro Ivy party v Chuckově hotelu, aby ji oficiálně představila Newyorkské smetánce. Ivyin ex-přítel Max se bude snažit udělat vše pro to, aby zničil její budoucnost 'princezny Upper East Side'. Dan si usmyslí, že nastal čas, aby řekl Blair o svých citech.

5. série, 9. epizoda online gossip girl

7. listopadu 2012 v 21:42 | Karin |  5. série

Carolina cesta do zatracení/Rhodes to Perdition - online zde!!

Lily, Charlie a Serena nedočkavě očekávají party studia 54 pořádanou na počest CeCe, na kterou se dostaví nečekaný host. Nate byl ve Spectatoru povýšen a jeho první velkou prací je někdo, koho zná velmi dobře. Blair požádá o pomoc s nápravou Louise.
Carol řekne Ivy, že bez podpisu CeCe nemůžou vybrat, kolik Max požaduje. Dan zjistí, že Alessandra o něm založila anti-stránku, aby zvýšila prodej jeho knihy. Blair potřebuje, aby jí Chuck řekl, jak se zbavil temnoty, aby přivedla 'starého' Louise. Spectator dostane tip o aférce manželky Nateova bratrance Tripa.