Červenec 2011

Náušnice O.3

31. července 2011 v 20:05 | Karin
Maria Nilsdotter Feather And Silver Chain Earring
Jeeyun Ha Designs Sterling silver and feather drop earrings

Náušnice O.2

30. července 2011 v 20:04 | Karin |  náušnice
Gilded Lily Goods Green Feather Bullet Earrings


Náušnice O.1

28. července 2011 v 19:52 | Karin |  náušnice

  • Cinta Earring

  • 1.095 CZK

pinklove&pearls

28. července 2011 v 18:58 | Karin |  Harry Potter
Tumblr_lp1wxitxn11r044m7o1_500_large


Amy Winehouse zemřela byla nalezena v posteli

25. července 2011 v 11:03 | Karin
Tohle se podle mě dalo čekat, že dřív nebo později umře.

Kvitová porazila rusku a vyhrála Wimbledon!!

2. července 2011 v 17:38 | Karin

Tenisová euforie
Báječné! Vynikající Kvitová zdrtila Rusku a vyhrála Wimbledon

Petra Kvitová s talířem pro wimbledonskou vítězku.
02.07.2011 16:48 Původní zpráva
Wimbledon aplaudoval a jednadvacetiletá česká tenistka Petra Kvitová triumfálně poklekla na londýnskou trávu. Fantazie! Česko má po třinácti letech opět wimbledonského vítěze. Kvitová porazila favorizovanou Marii Šarapovou 6:3, 6:4 a rozjásala celou republiku.
Bylo to úžasné, dokonalé. Kvitová, která byl před zápasem outsiderkou, prezentovala ruské panence fontánu sebevědomí a těší se z vítězství na nejslavnějším grandslamovém turnaji světa! Nic víc už v tenise není.
"Je těžké najít nějaká slova, když držím trofej a dívají se na mě největší tenisové osobnosti světa, zvláště Martina Navrátilová a Jana Novotná, které mě po celou dobu podporují," poděkovala dvou českým wimbledonským vítězkám s klepajícím se hlasem v rozhovoru přímo na centrálním kurtu. "Je to nejhezčí den mého života," dodala sympatická Češka, která bez nervů a suverénně vyhrála ohromný zápas.
Do psychické nepohody přitom mohl Kvitovou dostat hned začátek utkání. Jenže skutečnost, že ztratila hned svůj první servis, jí nerozhodila, naopak. Odhodlaným pohledem dala Rusce najevo, že "takhle tedy rozhodně ne". A vyhrála dva gamy v řadě.
Česká tenistka hrála skvěle. Šarapovovu prakticky nepustila k jejím největší zbrani -šikanóznímu útoku, kterým "zabíjí" soupeřky. Naopak. V prvním setu byla šikanována Ruska. Ať už Kvitovou, či sebou samou.
Zásadní pro první set byla šestá hra. Kvitová do ní vstupovala za vedení 3:2, Šarapovová měla podání. Nejen že ten gam vévodila hře Češka, ale ruská kráska si jej sama zkomplikovala dvěmi dvojchybami v řadě! Kvitová vedla 4:2. A byla ve skvělé tenisové náladě.
Brejk potvrdila na 5:2, Šarapovová sice následně svoje podání vyhrála, ale Kvitová vlastní servis suverénně ovládla, takže mohla sebevědomě zdvihnout pěst: První set je můj (6:3)! Paráda.
Petra Kvitová se raduje.Bláznivý druhý set
Česká euforie pokračovala. Stejně jako ruská bezmoc. Hned v první hře udělala při svém podání Šarapovová další dvojchybu a vlastní psycho uzavřela ztrátou servisu. Avšak je třeba dodat, že Kvitová hrála geniálně. Úžasně. Její agresivní "rohové" údery jí téměř beze zbytku vycházely.
Kvitová navíc byla naprosto koncentrovaná. I v krizových chvílích se nebála použít sílu, odvahu, agresi. Brejk následně potvrdila, vedla 2:0. V tu chvíli věděla: Neztratím podání, vyhraji Wimbledon.
Jenže Kvitová ztratila hned následující servis. Za stavu 2:1 sice měla při brejkbolu Rusku "na lopatě", ale nedůrazným volejem jí dala šanci ke geniálnímu lobu - 2:2.
Tahle fáze utkání byla pro Kvitovou nejtěžší. Ruska, která po celé utkání při každém úderu usilovně pištěla, se povzbuzovala, snažila se Kvitové ukázat psychickou sílu. Češka to nevnímala. Bojovala. Přes síto několika shod a výhod vzala Šarapovové hned další podání, takže pořád byl o brejk napřed!
Jenže ouha - svoje následující podání prohrála, mrzet ji mohly především dva snadné údery, které měly být vítězné, ale nebyly.
Kouzlo i ztřeštěnost ženského tenisu je v tom, že podání tam občas vůbec nic neznamená. To byl případ druhého setu. I další servis, tentokrát Šarapovové, opět skončil brejkem. Bláznivé. Kvitová vedla 4:3 a šla podávat.
Brejk potvrdila až na třetí pokus. Konečně vyhrála svoje podání a vedla 5:3... Byla blízko. Strašně blízko.
Šarapovová naslédně vyhrála svůj servis. Stav byl 5:4 pro Kvitovou, která šla na nejdůležitější podání svého života. Dosavadní vrchol kariéry.
A opět do toho bušila. Hrála agresivně. Byla režisérkou hry. Žádná nervozita, čekání. Kvitová do toho šla nebojácně. 15:0, 30:0, 40:0 ... tři mečboly! Hned první potvrdila.
Je wimbledonskou vítězkou!