Leden 2010


Herec Taylor Lautner je nejlépe placeným teenagerem v historii Hollywoodu

12. ledna 2010 v 8:50 | Karin |  Taylor Laurent
Ekonomická krize se Hollywoodu vyhýbá obloukem a pocítí to především sedmnáctiletý herec Taylor Lautner. Jemu totiž za nový film vyplatí producenti zatím rekordní honorář pro nezletilou hvězdu - 7,5 miliónu dolarů, v přepočtu tedy zřejmě něco kolem 138 miliónů korun.

Herec Taylor Lautner

Svalovce Taylora si loni zamilovali především náctiletí diváci v pokračování hororu Stmívání s podtitulem Nový měsíc. Ale mladík jde ihned do dalšího projektu, objeví se ve snímku Northern Lights a se smlouvou podepíše nárok na honorář, který zatím tak mladému herci nikdy nikdo nevyplatil.
V dubnu snímek začne natáčet režisér John Moore. Taylor si zahraje přitom akrobatického pilota, jehož úhlavním nepřítelem je jeho otec miliardář.
Role by ale mohl získat také v akčním dramatu Cancun a remaku Vision Quest.

Taylor Lautner - pozdrav do Česka

11. ledna 2010 v 8:45 | Karin |  Taylor Laurent
Co by jste vzkázal fanouškům do každé země?
Taylor: Do každé? To nevím, ale vím o několika zemích, které nejsou moc vidět a přitom jsou jedni z nějvětších fanoušků a kdybych měl jednu z nich vyjmenovat byl by to takový pozdrav


"Czech fans, go to the cinema to New Moon, are wonderful love you"

Taylor Lautner si vzpoměl na Českou Republiku... A řekl: Vím o zemi, která není moc vidět a přitom jsou tu jedni z nějvětších fanoušků!!
Eclipse tapeta na plochu

9. ledna 2010 v 10:24 | Karin |  Postery Eclipse

TAPETA POD PEREXEMAshley Greene - Modelka pro Sports Illustrated !

8. ledna 2010 v 17:04 | Karin |  Alice-Ashley Greene
Ashley se objeví v roce 2010 v Sports Illustrated Swimsuit Edition kde představuje skinsuits SoBe - plavky se složitě ručně malovanými vzory.
Účast v kampani skinsuit SoBe zhodnotila Ashley Greene jako skvělou. "Být součástí natáčení skinsuit SoBe v Turks a Caicos bylo pro mě úžasné," řekla Ashley Greene, která požadovala detailní bikiny a jedno-kus SoBe skinsuits reálných uměleckých děl. "Umělci trovalo 12 hodin namalovat SoBe plavky, ale ony za to stojí.http://hannah-montana-twilight.blog.cz/ Asi teda